Hakkımızda

Dinamikleri, özünden aldığı değerlerle kardığı harcına katarak bugünün kararlı yapılarını inşaa etmekte olup, 1997 yılında ‘’ İhsanoğulları İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ‘’ resmi kuruluşunu gercekleştirmiştir

İhsanoğulları inşaat, sektöre temellerini attığı 1992 yılından itibaren küresel geleceğin kentlerini çağın hızına eşit, huzurlu, güvenli ve bireylerin duygusal bir bağ kuracağı estetikte şekillendirmek için inançla çalışmakta, gücünü gayesi için sarfetmektedir.

Ülkesindeki ekonomik, sosyal ve kültürel değişimleri yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sağlarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarıya çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla İhsanoğulları İnşaat şehir merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir…

İhsanoğulları İnşaat ‘ın faaliyetlerinin ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede İhsanoğulları İnşaat proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.

Vizyonumuz

İhsanoğulları İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen İhsanoğulları İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir..
Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Sizin için değerli olan zamanınız, bizim emanetimizdedir.

İhsanoğulları İnşaat, yaşam alanlarının ailelerin kültürel varlığını koruyan, birbirileriyle ve doğayla iletişimini kuran bir kent özbilinci taşıması gerektiğini düşünerek projelerine hayat verir.

İhsanogulları İnşaat’ın her projesini canlı bir özne haline getirerek onların karakterini de aile, kurum kültürü, müşteri memnuniyeti gibi ayırıcı belirtilerle donatarak oluşturur.

YAPITAŞLARIMIZ

AİLE OLMAK

Çalışanlarımızla bir aile olma bilinciyle hareket edip, hepbirlikte güven ve sevgi ile geleceğimizi inşa etmekteyiz.
KURUMSALLAŞMA ihsanoğulları, işlerin zamanında yerine getirilmesi ve gereken standardın yakalaması için kurum karakterinin olgunluğunda hareket etme sorumluluğundadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İhtiyaçlara yönelik projeler üretmek için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve bu memnuniyeti başlıca değer olarak görüyoruz.